ImmobilienScout24 - House & Apartment Search

Seyahat ve Yerel Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Immobilien Scout
Tatil planınızda yanınızda olması gereken ImmobilienScout24 mobil uygulamasına ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

ImmobilienScout24, konutunuzu kiralama, satışa çıkarma, ister kira isterseniz de satın alma işlemlerini halletmeniz  konusunda sizlere yardımcı olacak olan kaliteli bir mobil uygulamadır. Uygulamayı nerede olursanız olun rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yurt dışında ya da yurt içinde olan mülklerinizi kolaylıkla cep telefonunuzdan kiralayabilirsiniz. 

Tatile gittiğinizde otelde kalmayı sevmiyorsanız yine ImmobilienScout24'ten faydalanarak bütçenize göre ev bulabilirsiniz. Satıcı kişi ya da kiralayıcı kişi ile uygulama sayesinde iletişime geçebilir ve işlemleri halledebilirsiniz. ImmobilienScout24 özellik bulucu uygulaması ile istenilen yer, boyut ve fiyat kategorisinde uygun daireler, evler ve ticari işletmeler için arama yapın. Bir daire ya da ev kiralamak ya da satın almak ister misiniz? Sadece mülk için arama yapın ve evinizi veya dairenizi bulun.

İstediğiniz kriterlere göre kolaylıkla arama yapabilir aradığınız içeriğe ulaşabilirsiniz. Mevcut konumunuzun yakınında bulunan tüm mülkleri görüntüleyin veya bir adres, şehir, sokak adı girerek istediğiniz bölgede ev bulmanın keyfini yaşayın. Sokak sokak gezmenize gerek yok, ImmobilienScout24 mobil uygulaması sizin için arama yapacak ve istediğiniz evi karşınıza getirecektir. Bunun için uygulamayı Android  cep telefonunuzda bulundurmanız yeterli olacaktır. 

ImmobilienScout24 - House & Apartment Search indir